19 Mart 2019 Salı
Üyelik
Sayaçlar
5.958.102 ziyaret.
18 aktif ziyaretçi.
Önce Sağlık
Gerede'de Sağlık Panayırı Yapıldı.

Halkımızın büyük ilgi gösterdiği çalışma 5 Kasım Pazartesi günü gerçekleştirildi.
Sağlık hizmeltlerinin sergilendiği Sağlık Panayırında bilhassa Çocuk doktorculuk standı, çocuk ambulans gezileri uygulaması çocukların yoğun ilgisiyle karşılanırken, Türkök-Kök Hücre Bağış, Akupuntur, Ergoterapi, Kardiyoloji, Dahiliye, Göz,Çocuk Sağlığı, Gebe ve Menepoz Okulu, Anne- Bebek Dostu Hastane Bilgilendirme, Yaşlı Sağlığı Merkezi, Aile Hekimliği ve Toplum Sağlığı, Merkezi, Tütü İle Mücadele- Sigara Bırakma, Obeziteyi Önleme,  Diyabet, Karbonmonoksit Zehirlenmeleri, Ketem, Kanser Bilgilendirme, Evde Sağlık Hizmetleri, Ağız ve Diş Sağlığı, Toplum Ruh asağlığı, Merkezi, Ametem, Sağlık Teknolojileri, 112 ve İlkyardım,, Organ Bağışı, Akılcı İlaç Kullanımı, MHRS ve 182 Hizmetleri, e- nabız Bilgilendirme standlarıyla, ve Kızılay Kan Bağışı standıyşla, oldukça faydalı bir tanıtım, bilgilendirme gerçekleştiren Bolu İl Sağlık Müdürlüğünün bu çalışlması tüm vatandaşlarımızi. tarafından takdirle karşılandı.
Panayırla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Mustafa Allar;  "Bolu İl Sağlık Müdürlüğü ile yaptığımız protokol ile bu yıl ilçemizde ilki gerçekleştirilen  Sağlık Panayırında vatandaşlarımız ile sağlık çalışanlarını bir araya getirdik. Vatandaşlarımızı Koruyucu Sağlık Hizmetleri, kan ve organ Bağışı, tedavi süreçlerinde doğru bilgi ve akılcı ilaç kullanımı, sağlıkta şiddet gibi konularda bilgilendirme yapıldı. İl Sağlık Müdürümüz Dr. Öğretim Üyesi Muhammed Emin Demirkol hocamıza ve tüm sağlık çalışnalarına emek ve katkıları için teşekkür ederim. dedi.
Proğram sonunda İl Sağlık Müdürü Muhammed E^min DEmirkol tarafından katkıları için Belediye Başkanı Musata Allar'a ve Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ERsin Kaşka'ya teşekkür Plaketi verildi.

www.gerede.net olarak bu çalışmayı gerçekleştirilmesini sağlayanlara teşekkür ederiz.
  Güncel Haberler
 Yerel
 GTSO İstihdam Seferberliği
 GEREDELİ GENÇLİK TEŞKİLATINDAN FERFENE
 GERKAV Dergisi 24. Sayısı Hazırlanıyor
 Gerede'nin En Eski Resmi
 Palyetif Bakım Servisi Açıldı
 Arkut Kayak Sezonu Açıldı
 Kul Damat’ın (Ahmet Tınmaz) Kitapları
 EDS ler çalışmaya başladı
 "Ömrümde Bir Gerede"
 ANILAR
 Kratya'nın Gülleri
 Spor
 KAYAKÇILARIMIZ ERZURUM'DA TÜRKİYE 1. OLDU
 Geredespor Özel İdare'yi 4 golle geçti.
 Güncel
 "Burası Türkiye Burada İş Var"
 Oto Alım Satım Yönetmeliği
 2018 YILLIK İŞLETME CETVELLERİ VE SANAYİ SİCİL BELEGESİ VİZE İŞLEMLERİ İLİŞKİN DUYURU
 "İyilik Yolunda Uzaklar Yakın" a Türkiye Yazarlar Birliği'nden birincilik geldi.
 SKY ROAD’ da Bir GEREDELİ
 “İyilik Yolunda Uzaklar Yakın 1”
 
www.gerede.net
Gerede Hakkında Herşey
Bu sitede yayınlanan haber, metin, bilgi, yazı ve resimler izin almadan yayınlanamaz. gerede.net hiçbir kişi, kurum veya siyasi görüşün sitesi değildir. Amacımız Gerede ilçemizi tanıtmak ve Geredelileri kaynaştırmaktır.
E-Posta :  haberlesme@gerede.net