26 Şubat 2018 Pazartesi
Üyelik
Sayaçlar
5.246.988 ziyaret.
94 aktif ziyaretçi.
Köşe Yazarımız Ferhat Çetinoğlu’ndan Gerede FM ziyareti.
Yazarımız Ferhat Çetinoğlu’nun ilçemizde yaptığı Gerede FM Radyosu ziyaretinde birlik ve beraberlik vurgulandı.

-          Ferhat Çetinoğlu'ndan Gerede FM ziyareti.

Köşe Yazarımız Ferhat Çetinoğlu'nun ilçemizde yaptığı Gerede FM Radyosu ziyaretinde birlik ve beraberlik vurgulandı.

Köşe yazarımız Ferhat Çetinoğlu daha önce yaptığı Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar Gerede Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu ve Geredespor Başkanı İsmail Çetin ziyaretlerine son olarak Kurban Bayramının 2. günü Cumartesi akşamı Geredenin ilk ve tek Radyosu olan Gerede Fm'i dahil etti.  Çetinoğlu'nun  bu ziyaretinde Gerede Radyo TV Yayıncılık A.Ş yönetim kurulu başkanı  Yusuf Alyaprak ile beraber canlı yayında Gerede için fikir alış verişi sohbeti gerçekleştirildi.

Programda Geredeli hemşerilerinden Vakıf ve Dernek gibi sosyal fayda için hizmet veren memleket için hayırlara vesile olan kurumlara destek olmalarının gerektiğini dile getiren Çetinoğlu, daha güçlü büyük hizmetler ancak daha fazla destek ile gerçekleşebilir Vakıf ve Dernekler ne kadar güçlü olursa hizmetler de o kadar büyük olur diyerek, bütün hemşerilerinin vakıf ve Derneklere sahip çıkması gerektiği ve bu konuda Gerede FM Radyosuna da önemli görev düştüğünü söyledi. 

Daha önce Gerede ve Geredem dergileri editörlüğü günü yapan Çetinoglu Gerede dergisi yazarlarından vefat eden Yunus Güldemir ve Hacer Kutay i Canlı yayında anarken Gerede de yapımı süren Yatılı Kur'an kursu kompleksinin gençler icin önemini de dile getirdi. Bu hizmetin projesini hazırlayan bir önceki dönem Gerede Müftüsü Hasan İzmirli ve projeyi sahiplenerek başarılı şekilde hayata geçiren Gerede Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu'na yapılan hizmet için teşekkür etti.

Köşe yazarımız Ferhat ÇETİNOĞLU bütün hemşerilerinin Bayramını Tebrik ederken yapılan ziyaretlerin birlik ve beraberlik için hayırlara vesile olmasını temennisi ile program sona erdi.
  Güncel Haberler
 Yerel
 Kayakçılarımız Ağrıdan Başarıyla döndü
 EDS ler çalışmaya başladı
 "Ömrümde Bir Gerede"
 ANILAR
 Kratya'nın Gülleri
 Spor
 K1 Ligi 2. Ayak yarışmaları Gerede Arkut'ta yapıldı.
 Güncel
 Ayşenur Duman 23. Kış Olimpiyatları
 2018 YILLIK İŞLETME CETVELLERİ VE SANAYİ SİCİL BELEGESİ VİZE İŞLEMLERİ İLİŞKİN DUYURU
 2018 YILI SATIŞ BELGESİ SÜRE UZATIM İŞLEMİNE İLİŞKİN DUYURU
 GEREDE’NİN GURURU AYŞENUR KORE YOLCUSU
 "İyilik Yolunda Uzaklar Yakın" a Türkiye Yazarlar Birliği'nden birincilik geldi.
 SKY ROAD’ da Bir GEREDELİ
 “İyilik Yolunda Uzaklar Yakın 1”
 
www.gerede.net
Gerede Hakkında Herşey
Bu sitede yayınlanan haber, metin, bilgi, yazı ve resimler izin almadan yayınlanamaz. gerede.net hiçbir kişi, kurum veya siyasi görüşün sitesi değildir. Amacımız Gerede ilçemizi tanıtmak ve Geredelileri kaynaştırmaktır.
E-Posta :  haberlesme@gerede.net