22 Kasım 2017 Çarşamba
Üyelik
Sayaçlar
5.062.751 ziyaret.
85 aktif ziyaretçi.
Kayı Boyundan Geredeli Hemşehrilerine Tam Destek
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN Gerede Kültür Sosyal ve Yardımlaşma Derneğinin düzenlediği Gaziler Gecesine telefonla canlı bağlantı yaptı.

Son aylarda adını sıkça  duyuran Kayı Boyu 10 Nisan Pazartesi aksami Cemil Meriç Kültür Merkezide Gerede Kültür Sosyal ve Yardımlaşma Derneğinin düzenlemiş olduğu 15 Temmuz Gaziler ile buluşma Gecesi programina yoğun bir katılım sağlayarak her zaman her ortamda hemşerilerine destek olduğunu gösterdi. 

Gerede KayiKiraz Köyü Gençleri Kayi Boyu daha önce Geredespor - Pursaklar Spor maçına da yoğun bir katılım ile kendisinden söz ettirmisti.  Kayı Boyu 15 Temmuz şehitler ve gaziler programına da yine yoğun bir katılım sağladı.  Kayı Boyu gençlerinin  bu birlikteliği Gerede de bir çok köye örnek teşkil ediyor.

15 TEMMUZ GAZİLERİMİZ  ile GEREDELİLER  buluşması programına  Sayın CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN canlı  bağlanarak Geredelilere Gazilerimize selamlarını  iletti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Geredelilere hitabında şu ifadeler yer aldı; "Geredeliler her zaman yanımızda yer aldı ve bundan sonrada yanımızda yer alacaklarına inanıyorum. Yapılacak olan halk oylamasında özellikle Geredelilerin işi sıkı tutarak sandıkların patlatılmasını, Ankara'daki Geredelilerin ise oyları ile bunu Ankara'ya yansıtmasını sağlayacaklarına inanıyorum. Programa katılan tüm kardeşlerime selam ve saygılarımı sunuyorum. 16 Nisan Pazar gününün ülkemiz için birlik, dirlik ve beraberlik içinde olmasını diliyorum" dedi.

Memleket sevdalıları bir araya geliyor...! Sloganı  ile organize olunan program  15 temmuz Gazilerimizin  konuşmaları ile son buldu...
  Güncel Haberler
 Yerel
 50. Yılda Yeniden Okullarında Buluştular.
 EDS ler çalışmaya başladı
 GEREDE'de BİRLİK HAREKETİ
 Genç Memur-Sen Genel Merkezine Geredeli Atandı
 Bolu Tekke Barajında Çalışmalar Bütün Hızıyla Devam Ediyor.
 Gerede Ceza ve İnfaz Kurumları İçin Ödenek Çıktı.
  Köşe Yazarımız Ferhat Çetinoğlu’ndan Gerede FM ziyareti.
 "GELECEK"
 "Ömrümde Bir Gerede"
 ANILAR
 Kratya'nın Gülleri
 Grand Tepe Hotel Açıldı
 Güncel
 Kar Geldi
 Şehidimizi Uğurladık.
 Şehidimiz Var
 “İyilik Yolunda Uzaklar Yakın 1”
 Ahmet Yaman Turkcell Marka ve Pazarlama İletişimi Direktörü Oldu
  ŞEHİT, HARP VE VAZİFE MALULLERİNİN ÇOCUKLARINA EĞİTİM VE ÖĞRETİM YARDIMI
 İşimiz Bidat ve Hurafelere mi Kaldı?
 Geredeli hemşehrimiz İsmail ALPTEKİN Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı oldu.
 Geredeli hemşehrimiz Yakup Evirgen Askeri Fabrikalar Genel Müdür Yardımcılığına atandı
 
www.gerede.net
Gerede Hakkında Herşey
Bu sitede yayınlanan haber, metin, bilgi, yazı ve resimler izin almadan yayınlanamaz. gerede.net hiçbir kişi, kurum veya siyasi görüşün sitesi değildir. Amacımız Gerede ilçemizi tanıtmak ve Geredelileri kaynaştırmaktır.
E-Posta :  haberlesme@gerede.net