13 Ağustos 2020 Perşembe
Daldallı Kombi Teknik Servisi
0 555 545 7058
Kombi bakım, tamir, makine ile petek yıkama hizmetleri.
Üyelik
Sayaçlar
6.658.054 ziyaret.
16 aktif ziyaretçi.
"bi Fikrim VAR - bi Elçi Ol"
Girişimcilik Programı girişimci gençleri bekliyor
Bolu Bağışçılar Vakfı ve Türkiye Girişimcilik Vakfı işbirliği, Turkish Philantrophy Foundation'ın destekleriyle başlatılan BiBolu Girişimcilik Programı kapsamında online fikir yarışması düzenleniyor.

Bolu Bağışçılar Vakfı ve Türkiye Girişimcilik Vakfı işbirliği, Turkish Philantrophy Foundation'ın destekleriyle başlatılan BiBolu Girişimcilik Programı kapsamında online fikir yarışması düzenleniyor. Online fikir yarışmasının birincisine 10 bin TL para ödülü verilecek. Başvurular kasım ayının sonuna kadar www.bibolu.org sitesi üzerinden yapılabilecek.

Bolu'da istihdam yaratmak, Bolu'nun ekonomik ve kültürel kalkınmasını desteklemek, girişimci bakış açısını ve kültürünü Bolu'ya yerleştirmek amacıyla geçtiğimiz Eylül ayında gerçekleştirilen tanıtım toplantısıyla BiBolu Girişimcilik Programı başlatılmıştı. BiBolu Girişimcilik Programı içerisinde yer alan online fikir yarışmasının başvuruları da Kasım ayı itibariyle açıldı. Türkiye'nin her bölgesinden gençlerin başvuru yapabileceği yarışmanın birincisine 10 bin TL para ödülü verilecek.

Kasım   ayının   sonuna   kadar   başvuruların   devam   edeceği   yarışmaya   Akıllı   ve Sürdürülebilir Çevrenin Dijital Dönüşümleri ana başlığı altında, Tarımsal-Çevresel Yaklaşımlar ya   da Akıllı   Şehir   Yaklaşımları alt   başlıkları   hakkında   bir   fikri   olan herkes  katılabilecek.  

Seçilen   kişi   ya   da   takımlar   iki   aylık   girişimciye   dönüş programına alınacak ve fikirlerini iş modeline dönüştürmelerine destek verilecek.

Program   sonunda   ortaya   çıkan   iş   modelleri   ise   sene   sonunda   Bolu'da gerçekleştirilecek Ulusal Girişimcilik Zirvesi'nde sunulacak. Kazanan takıma 10 bin TL para ödülü verilecek olan yarışmada ayrıca network desteği de sağlanacak.

"BiBolu Elçilik Programı'nı başlatıyoruz"

BiBolu   Girişimcilik   Programı   kapsamında   ayrıca   BiBolu   Elçilik   Programı'nı   da başlattıklarını   söyleyen   Türkiye  Girişimcilik   Vakfı   Genel  Müdürü  Mehru   Aygül;

"Bolu'da   yaşayan  18-25  yaş   arası   üniversite   öğrencileri   için   tasarladığımız   bu program   için   başvuru   sonuçlarını   değerlendirip   20   elçi   seçeceğiz.   Bu   elçiler Bolu'da bulunan liselerde her ay ilham toplantıları düzenleyecek, Bolu genelinde girişimcilik farkındalığını artırmak için etkinlikler yapacak ve Bolu Bağışçılar Vakfı ile   GİRVAK  tarafından   düzenlenecek   eğitim   ve   atölyelere   katılarak   kendilerini geliştirme fırsatı yakalayacaklar. Başvurular  kasım ayının sonuna kadar devam edecek. Gençlerimizin katılımı nı bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Bolu Bağışçılar Vakfı Genel Sekreteri Öznur Akaya: "Bolu'da sektöründe lider 32 iş insanı Türkiye'nin ilk Bağışçılar Vakfı'nı burada kurdu. Bu uzun soluklu projelerin sonunda   Bolu,   tüm   dünyanın   izlediği,   yatırımın,   inovasyonun   ve   girişimciliğin hayat bulduğu standartları yükselmiş bir kente dönüşecek" dedi.

Bilgi: Bolu Bağışcılar Vakfı info@bbv.org.tr
  Güncel Haberler
 Yerel
 Gerede'ye Fakülte Açıldı
 ESENTEPE Tertemiz Sessiz
 M.Saim Bilge’nin bu Hafta canlı yayın konuğu Kemal Üstün
 GERKAV Bülteni 2020 yılı Sayısı Çıktı
 Güncel
 Korona Virüs
 
www.gerede.net
Gerede Hakkında Herşey
Bu sitede yayınlanan haber, metin, bilgi, yazı ve resimler izin almadan yayınlanamaz. gerede.net hiçbir kişi, kurum veya siyasi görüşün sitesi değildir. Amacımız Gerede ilçemizi tanıtmak ve Geredelileri kaynaştırmaktır.
E-Posta :  haberlesme@gerede.net