6 Temmuz 2020 Pazartesi
Daldallı Kombi Teknik Servisi
0 555 545 7058
Kombi bakım, tamir, makine ile petek yıkama hizmetleri.
Üyelik
Sayaçlar
6.601.448 ziyaret.
17 aktif ziyaretçi.
1. Girişimcilik Etkinliği "DÜŞLE HAREKETE GEÇ BAŞAR"
Bolu İl Genç Girişimcilerin düzenlediği "Girişimcilik Etkinliği" 16 Haziran Pazar Kent Meydanında yapılacak

BOLU İL GENÇ GİRİŞİMCİLERDEN KENT MEYDANINDA YAPILACAK ETKİNLİĞE DAVET...

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde bulunan Bolu İl Genç Girişimciler Kurulu üyeleri tarafından planlanan ve organize edilen bu yıl ilki düzenlenecek olan "1. GİRİŞİMCİLİK ETKİNLİĞİ "ödüllü yarışmalar sürpriz hediyeler ve eğlenceli gösteriler ile 16 Haziran saat 15.00 da Kent Meydanı'nda yapılacak.
"Düşle harekete geç, başar" sloganıyla yola çıkan Genç Girişimciler her yıl geleneksel hale getirmeyi planladıkları, kazanan okula Girişimci Çocuk Atölyesi ödüllü oryantring yarışması düzenleyecek. 16
Haziran Pazar günü saat 15:00 da Kent Meydanında başlayacak olan etkinlik kapsamında pek çok ödüllü sürpriz yarışma ve sürpriz gösteriler ile hem öğrencilere hem velilere hem de katılım sağlayan izleyicilere eğlenceli saatler yaşatacak.

Bolu İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Sertaç Günay Etkinliğin sadece yarışmacılar için değil bütün halkımızın katılımı ile daha renkli ve şenlik havasında geçeceğini çocuklara girişimcilik ruhunun eğlenceli şekilde öğretilebileceğini söyledi ve ilgi gösteren tüm vatandaşlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız ifadelerine yer verdi...

Bilgi: Medyalog Yapım.  medyalog@hotmail.com

  Güncel Haberler
 Yerel
 ESENTEPE Tertemiz Sessiz
 M.Saim Bilge’nin bu Hafta canlı yayın konuğu Kemal Üstün
 GERKAV Bülteni 2020 yılı Sayısı Çıktı
 Güncel
 Korona Virüs
 
www.gerede.net
Gerede Hakkında Herşey
Bu sitede yayınlanan haber, metin, bilgi, yazı ve resimler izin almadan yayınlanamaz. gerede.net hiçbir kişi, kurum veya siyasi görüşün sitesi değildir. Amacımız Gerede ilçemizi tanıtmak ve Geredelileri kaynaştırmaktır.
E-Posta :  haberlesme@gerede.net