17 Haziran 2019 Pazartesi
Üyelik
Sayaçlar
6.101.058 ziyaret.
62 aktif ziyaretçi.
Geredespor 2 - Göynükspor 1
Geredespor Göynükspor’la yaptığı rövanşı 2- 1 aldı.

Geredespor 2- Göynükspor 1

Geredespor Göynükspor'la yaptığı rövanşı 2- 1 kazandı

07 Nisan Pazar günü   Bolu Karaçayır Sentetetik sahada Play Of ta Göynüksporla rövanş maçına çıkan Geredspor rakibi ikinci yarıda 9 kişi kalmasına rağmen gerekli 3. golü bulamadı ve Göynükspor'la daha önce yaptığı maçı 2-1 kaybeden Geredespor bu maçı 2-1 kazanmasına rağmen sevinemedi.

Maçın ilk on dakikasında Göynükspor tehlikeli ataklarla Geredespor sahasında idi, ancak onuncu dakikadan sonra Geredespor maçın hakimi oldu. Geredesporun bir serbest vuruşunda topun gol olmasına kale direği imkan vermedi ve Geredespor seyircisinin gol sevincini tamamlanamadı. İlk nyarıda sağlı sollu ataklarla rakibini bunaltan Geredespor rakibinin orta sahasında başlayan bir serbest vuruşu iyi değerlendirerek kaleciden dönen topu filelelere gönderip golünü buldu. Bu yarıda Geredespor başka gol kaydedemezken, rakip takımın sağ taraftaki oyuncusunun zaman zaman oluşturduğu atakları durdurarak bu yarıyı 1-0 önde bitirmeyi başardı.

Maçın ikinci yarısının ortalarına kadar sahanın hakimi Göynükspor'du ama golü bulan Geredespor oldu. Sol taraftartan başlayan bir  Geredespor atağında  ceza sahasındaki  Geredespor oyuncusu Göynükspor savunmasına rağmen 2. Golü kaydetti. Bu golden sonra Geredespor topu kendi sahasından çıkaramamanın sıkıntısını yaşamaya başladı. Göynükspor'un ısraralı ataklarının birinde Geredesporlu oyuncular topu ceza sahasından uzaklaştırmalarına rağmen gelişigüzel verilen hatalı pasın sonucunda kalelerinde Göynük golünü gördüler. 2-1 e ulaşan skor sonrasında kontrolsüzce 3. Gol için çabalamaya başlayan Geredespor bir türlü sakin futbol oynayamayıp gol imkanı elde edemedi. Maçın son çeyreğinde saha içinde meydana gelen sertlikler 2 göynükspor oyuncusunun saha dışı kalmasına sebep oldu. Son 15 dakikada 9 kişi kalan Göynükspor tamamen savunmaya çekilip maçın bu skorla bitmesi için zamana oynamaya başladı. Geredespor'un golle sonuçlanabilecek atakları da hatalı paslarıyla kendiliğinden Göynükspor defansında eridi. 90 dakika sonundaki 6 dakikalık uzatmada da golü bulamayan Geredespor maçı 2- 1 kazanmasına rağmen play of şansını son maçlara bırakırken "BİR SEVDADIR GEREDEPOR" pankratı ile takımını yalnız bırakmayan Soğuk Cehennem taraftar gurubuna da heyecan yaşatmaya devam edecek.

.


  Güncel Haberler
 Yerel
 Sergiye Davetlisiniz
 1. Girişimcilik Etkinliği "DÜŞLE HAREKETE GEÇ BAŞAR"
 Yazarımız Yunus Baki Koçak'ın Yeni Kitabı
 Kul Damad' tan 4 Yeni Kitap
 Gerede Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencilerinin Staj Uygulaması Yapıldı.
 GERKAV BÜLTENİ 2019 Çıktı
 Gerede'nin En Eski Resmi
 Palyetif Bakım Servisi Açıldı
 Kul Damat’ın (Ahmet Tınmaz) Kitapları
 EDS ler çalışmaya başladı
 "Ömrümde Bir Gerede"
 ANILAR
 Kratya'nın Gülleri
 Güncel
 GTSO'dan ÖNEMLİ DUYURU:
 Oto Alım Satım Yönetmeliği
 2018 YILLIK İŞLETME CETVELLERİ VE SANAYİ SİCİL BELEGESİ VİZE İŞLEMLERİ İLİŞKİN DUYURU
 "İyilik Yolunda Uzaklar Yakın" a Türkiye Yazarlar Birliği'nden birincilik geldi.
 SKY ROAD’ da Bir GEREDELİ
 “İyilik Yolunda Uzaklar Yakın 1”
 
www.gerede.net
Gerede Hakkında Herşey
Bu sitede yayınlanan haber, metin, bilgi, yazı ve resimler izin almadan yayınlanamaz. gerede.net hiçbir kişi, kurum veya siyasi görüşün sitesi değildir. Amacımız Gerede ilçemizi tanıtmak ve Geredelileri kaynaştırmaktır.
E-Posta :  haberlesme@gerede.net