22 Ekim 2018 Pazartesi
Üyelik
Sayaçlar
5.721.806 ziyaret.
95 aktif ziyaretçi.
Geredeli hemşehrimiz Yakup Evirgen Askeri Fabrikalar Genel Müdür Yardımcılığına atandı
Hava ve Kara kuvvetleri komutanlığı bünyesinde bulunan 27 fabrikanın bağlı olduğu Askeri Fabrikalar Genel Müdür Yardımcılığına Geredeli hemşerimiz savunma sanayi uzmanı Yakup Evirgen atandı.

Geredeli hemşehrimiz Evirgen Askeri Fabrikalar Genel Müdür Yardımcılığına atandı

Hava ve Kara kuvvetleri komutanlığı bünyesinde bulunan 27 fabrikanın bağlı olduğu Askeri Fabrikalar Genel Müdür Yardımcılığına Geredeli hemşerimiz savunma sanayi uzmanı Yakup Evirgen atandı.

Gerede 10.10.1962 doğumlu Yakup Evirgen, 1981 yılında radar teknisyeni astsubay olarak orduda görev hayatına başlamış,  Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi Gazi Üniversitesi'nde başladığı yükseköğrenimini, Eskişehir Anadolu Üniversite'sinde bitirmişti. Yakup Evirgen birincilikle kazandığı subaylık sınavından sonra 1990'da subay olduktan sonra askeri fabrikalardaki başarılı hizmetini tamamlayıp,  2003 Şubatında kendi isteği ile binbaşı rütbesinden TSK'den emekli oldu.

Yüksek lisans eğitimini Dicle Üniversitesi maliye ekonomi ana bilim dalında yapan Evirgen Bolu Federasyonu Başkanlığını da yürüterek Ankara da STK çalışmalarında aktif rol oynamaktadır.

Türk Sosyal Güvenlik Sistemi Sorunlar ve Çözüm Önerileri adlı kitabı, 1998'den itibaren sosyal güvenlik alanındaki çalışmalara ve özellikle 2003'ten sonraki yapılanma ve yeniliklere kaynak olarak gösterildi.

Hemşehrimiz Yakup Evirgen'e yeni görevinde başarılar dileriz.
  Güncel Haberler
 Yerel
 "Rüzgarlı Tepenin Dostları" vefaat etti
 Bir Usta Daha Ebedi Aleme Göçtü
 Kul Damat’ın (Ahmet Tınmaz) Kitapları
 2018 Yılı GERKAV Dergisi Tamamlandı
 EDS ler çalışmaya başladı
 "Ömrümde Bir Gerede"
 ANILAR
 Kratya'nın Gülleri
 Güncel
 Oto Alım Satım Yönetmeliği
 Maaşlı Ayakkabı Sayacı Kursu
 2018 YILLIK İŞLETME CETVELLERİ VE SANAYİ SİCİL BELEGESİ VİZE İŞLEMLERİ İLİŞKİN DUYURU
 "İyilik Yolunda Uzaklar Yakın" a Türkiye Yazarlar Birliği'nden birincilik geldi.
 SKY ROAD’ da Bir GEREDELİ
 “İyilik Yolunda Uzaklar Yakın 1”
 
www.gerede.net
Gerede Hakkında Herşey
Bu sitede yayınlanan haber, metin, bilgi, yazı ve resimler izin almadan yayınlanamaz. gerede.net hiçbir kişi, kurum veya siyasi görüşün sitesi değildir. Amacımız Gerede ilçemizi tanıtmak ve Geredelileri kaynaştırmaktır.
E-Posta :  haberlesme@gerede.net