25 Haziran 2017 Pazar
Üyelik
Sayaçlar
4.818.055 ziyaret.
27 aktif ziyaretçi.
Mezunlar Buluştu
1972-1973 Gerede Lisesi mezunları 24 Eylül 2016 Cumartesi Panayırın 2. günü Esentepe'de buluştular.

Çoğu ilkokuldan beri bir arada olan ortaokul lise arkadaşları geçen yıl 42 yıl sonra ilk defa yaptıkları buluşmadan sonra bu yıl  ikinci buluşmayı 1972-1973 Gerede Lisesi  Mezunları olarak 24 Eylül'de 2. Panayır 2. gününde Esentepe'de gerçekleştirdiler.

O yıllarda Gerede'deki öğretmenleri ile birlikte yaklaşık altmış kişilik arkadaş gurubun Esentepe Bistro Restorantta yaptıkları Geleneksel Gerede kahvaltılıklarına buluşmanın  bu yıl panayıra rast gelmesi nedeniyle Kızarmış Gerede Kazı da dahil edildi.

Kahvaltı esnasında buluşmanın verdiği sevinç ve mutluluğu yaşayan mezunlar gelecek yıl da 1. panayır 2. gününde "Mezunlar Kaz Yeme Günü" adıyla yeniden buluşmayı kararlaştırdılar.

Kahvaltı sonrasında orta ve lisede okudukları  okula (Şimdi Ticaret Meslek Lisesi) gelerek zilinin çalmasıyla okul önünde toplanarak hep birlikte Müzik Öğretmenleri yönetiminde İstiklal Marşımızı okuyup sınıflara dağıldılar. Sıralarda anılarını tazeleyerek günün anısını paylaşmak için fotoğraflar çektiler.

Son olarak okul merdivenlerinde çekilen fotoğraflardan sonra yeniden buluşma temennisiyle vedalaşarak ayrıldılar.

Gerede Panayırı Mezunlar Buluşuyor günü anılarını kapsayan fotoğrafları sitemizin Foto - Albümler "Mezunlar Günü 2016" adı  altında görebilirsiniz.

http://gerede.net/Default.aspx?Sayfa=albumler&an=64&rn=2277
  Güncel Haberler
 Yerel
 GEREDE SELE TESLİM
 Bolu Orman Köylülerine 18.376.00 TL. Katkı
 35600 Adet Yabanıl Meyve Toprakla Buluştu
 Bolu Federasyonu Başkanı Yakup EVİRGEN’in bütün Bolu’lu hemşerilerine müjdesi var..
 ANILAR
 Kratya'nın Gülleri
 Grand Tepe Hotel Açıldı
 Güncel
 “Nizip’ten ABD’ye bir başarı hikâyesi” ulusal basında.
 MSB Suudi Arabistan'da
 
www.gerede.net
Gerede Hakkında Herşey
Bu sitede yayınlanan haber, metin, bilgi, yazı ve resimler izin almadan yayınlanamaz. gerede.net hiçbir kişi, kurum veya siyasi görüşün sitesi değildir. Amacımız Gerede ilçemizi tanıtmak ve Geredelileri kaynaştırmaktır.
E-Posta :  haberlesme@gerede.net