19 Ocak 2021 Salı
Daldallı Kombi Teknik Servisi
0 555 545 7058
Kombi bakım, tamir, makine ile petek yıkama hizmetleri.
Üyelik
Sayaçlar
6.837.796 ziyaret.
16 aktif ziyaretçi.

Sayın, Talebe-i Ulüm'a,

Değerli kardeşimiz, Saadet-i Dareyn yazarı Talebe-i Ulüm'a,

Sitemize ilginiz için teşekkür etmekle birlikte ve ziyaretçi defterine yazdıklarınıza şahsen katılmamıza rağmen, ziyeretçi defterini bu şekilde meşgul etmeniz diğer ziyertçilerimizin hakları açısından olumsuz intiba bırakmaktadır.

Aynı tarzda yazmaya devam ettiğiniz takdirde ziyaretçi defterimizin, dolayısıyla sitemizin kotasında olumsuzluklar söz konusu olabileceğinden yazdıklarınızı yayınlamamak zorunda kalacağız.

Bu nedenle anlatmak istediklerinizi e-posta adresinizi vererek, ziyaretçi defterimiz dışında, şahsen ilgilenenlere ulaştırmanızın daha faydalı olacağı kanısındayız.

Bu vesile ile selam ve saygılar sunar, başarılar dileriz.

SAYIN MERT KARATAŞ'A

İlgi, dikkat ve uyarınız için teşekkürler. 

SAYIN H. İBRAHİM YALÇIN'A

Sayın Yalçın, Gerede FM yayınlarının sitemiz üzerinden yayınlanması şu an için mümkün değildir. Sitemizin bant genişliği aylık 2GB civarındadır. Böyle bir yayın yapılması durumunda bant genişliği kısa sürede aşılacak ve sitemiz yayın yapamaz duruma gelebilecektir. Ayrıca, radyo yayını için özel barındırma hizmetinin ücreti bize göre çok fazladır ve bağlantı sayısı da sınırlıdır. Bu teknik zorluklar nedeniyle böyle bir yayın yapmamız şimdilik mümkün görülmemektedir.

Bu arada bizim de sizden bir isteğimiz var. Bulunduğunuz yerden veya Almanya'dan hemşehrilerimizle ilgili haberleri bize ulaştırabilirseniz memnun oluruz.

İlginize teşekkür eder, çalışmalarınızı beklediğimizi belirtir, selamlarımızı sunarız.

ÜYELİK HAKKINDA

Değerli ziyaretçilerimiz, ana sayfada da belirttiğimiz gibi sitemiz halen tasarım aşamasındadır. Bu site internet üzerinden yönetilebilir bir sitedir ve tamamı düz sayfalar halinde değil, programlayarak oluşturulmaktadır. Bu da çok zaman almaktadır.

Sitemizi uzun zamandır yenileyemediğimiz için elimizdeki bölümleri kullanarak sitemizi oluşturduk. Biraz acele davrandığımız için sitemizde bazı eksiklikler bulunmaktadır.

Üyeliğin bir işe yaramadığı hakkında şikayetler alıyoruz. Üyelik bölümü şimdilik sadece site yönetimi, üye tanıtımları (başka üyelerin görmesi için kendinizi tanıtabilirsiniz) ve hattaki üyelerin diğer üyelerce görünmesi için kullanılmaktadır. Ancak, tartışma, ilanlar, sınırlı site yönetim yetkisi, siteye haber ve bilgi gönderme vb. onlarca bölüm yazılacaktır ve bu bölümler zamanla siteye konulacaktır. Bahsedilen bölümlerden sadece üyelerimiz yararlanabilecektir.

SİTEDE KÖYLERE YER VERİLMESİ İLE İLGİLİ

Değerli ziyaretçilerimiz, sitemizde köylere daha fazla yer verilmesi ile ilgili isteler almaktayız. Bildiğiniz üzere Gerede'nin 100 civarında köyü bulunmaktadır. Bütün bu köyler hakkında bilgi ve fotoğraf toplamak çok zaman isteyen ve özellikle yapılması gereken bir iş. Bunun yerine kendi köyünü tanıtmak ve Gerede'ye katkıda bulunmak isteyenlerin, köyleri hakkında kısa metin ve resim göndererek bize yardımcı olmalarını istiyoruz.

SİTEMİZDE DAHA ÇOK FOTOĞRAF YAYINLANMASINI İSTEYENLERE

Değerli ziyaretçilerimiz, ziyaretçi defterine yazılan bir çok mesajda sitemizde daha fazla fotoğraf yayınlanması yönünde istekler mevcut. Elimizde bulunan fotoğrafların tamamı şu anda sitemizde yayınlanmaktadır. Bu mesajın yazıldığı tarih itibariyle albümlerde 350 adet fotoğraf (20 Mart 2009 itibariyle 1400) kayıtlıdır.

Bizler kendi işlerimizden kalan çok kısıtlı vaktimizde sitemizle ilgilenebiliyoruz. Fotoğrafları tedarik etmek, düzenlemek veya çekmek zaman isteyen bir iş. Bizdeki tüm fotoğraflar yayınlanmaktadır. Eğer sizlerin elinde değişik fotoğraflar var ise e-posta yoluyla bize gönderin, yayınlayalım.

Yeni fotoğraflar edindikçe sitemizde yayınlayacağız. Bu arada bizlere fotoğraf gönderen arkadaşlara da teşekkür ederiz.

SAYIN KEMAL KILINÇ'A

Çalışmalarınızı Dericiler bölümünde yayınladık.
Bu vesile ile teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

SOHBET ODASI İSTEYENLER İÇİN

Değerli ziyaretçilerimiz,

Ziyaretçi defterine yazan bazı ziyaretçilerimiz bizden sohbet odası talep etmişler. Bundan önceki sitemizde sohbet odası vardı. Ancak, herkesin niyeti temiz olmadığı için sohbet odası zamanla akla hayale gelmedik işler için kullanılmaya başladı. Bu nedenle biz de sitemizin var oluş amacına hizmet etmediğinden dolayı sohbet odasını kapattık. Bundan sonra da böyle bir sayfa açmayı düşünmüyoruz. Ancak yakında üyelik sistemini genişleteceğiz (şu anda yazılıyor) ve yeni üyelik sisteminde üyeler birbirlerine mesaj bırakabileceklerdir. Ayrıca forum bölümü de yazılmaktadır. Buralardan üyelerimiz birbirleriyle iletişim kurabileceklerdir.

Gerede ile ilgili başka sitelere sohbet odası talebinizi iletebilirsiniz.

Selamlar.

Sayın Esma GÜMÜŞ ve sitemiz bilgilerini eğitim kültür ve bilgilendirmede kullanmak isteyen ZİYARETÇİLERİMİZE:

Sitemizde Gerede ile ilgili bilgiler, önceden izin alınarak ve kaynak gösterilerek  kullanılabilir.

Sayın Rukiye Yiğit ve Sitemizde yayınlanmak üzere Köylerle ilgili bilgi ve resim göndermek isteyenlere.

Sitemizde köyleri ile ilgili bilgi, resim yayınlatmak isteyenler yayınlanmış örneklerde olduğu gibi bilgi ve resimlerini haberlesme@gerede.net adresine gönderebilirler. Bunun için mutlaka üye olmak gerekmemektedir.

Sayın Adsız Kahraman öğrenci kardeşimize

Göndermek istediğiniz resimleri zıp veya rar proğramı ile sıkıştırarak haberlesme@gerede.net'e göndermeniz gerekiyor.

Sayın Ferhat Büyükada'ya:

Gönderdiğiniz fotoğraf kareleri ilginç olmasına rağmen çözünürlükleri çok kötü olduğundan bir kaç tanesini düzelterek yayınladık. Sizin gibi düşük çözünürlüklü fotoğraf gönderen hemşerilerimize tekrar hatırlatıyoruz. Çektiğiniz karelerin güzelliği için çözünürlüğü yüksek makineler kullanmalısınız.

Sayın Eczacı Ferhat Büyükada'ya- Kocaeli

Son gönderdiğiniz fotoğrafları tekrar gönderebilir misiniz? Gönderdiğiniz mail yanlışlıkla silindi bu nedenle fotoğraflarınızı tekrar bekliyoruz. 12.Ağustos.2008

Selam ve Sevgiler.


 
www.gerede.net
Gerede Hakkında Herşey
Bu sitede yayınlanan haber, metin, bilgi, yazı ve resimler izin almadan yayınlanamaz. gerede.net hiçbir kişi, kurum veya siyasi görüşün sitesi değildir. Amacımız Gerede ilçemizi tanıtmak ve Geredelileri kaynaştırmaktır.
E-Posta :  haberlesme@gerede.net