19 Ocak 2021 Salı
Daldallı Kombi Teknik Servisi
0 555 545 7058
Kombi bakım, tamir, makine ile petek yıkama hizmetleri.
Üyelik
Sayaçlar
6.837.789 ziyaret.
15 aktif ziyaretçi.
 Sitemizi geliştirelim.

Değerli Geredeliler

Büyük uğraşılarla hazırladığımız sitemizin bazı bölümlerinde eksiklikler bulunmaktadır. İlçemizi daha iyi tanıtabilmek için eksik olan bölümlerdeki bilgileri tamamlamak için bizimle işbirliği yapabilirsiniz.

Organize sanayiler, eğitim kurumları ve köyler gibi bazı bölümlerimize koyabileceğimiz bilgileri bizlere gönderirseniz, sitemiz daha iyi hizmet verir duruma gelecektir. Dericilik ile meşhur ve bu yolla geçimini sağlayan ilçemizin en çok ziyaret edilen sitesinde malesef dericilik ile ilgili fazla bir bilgi yer almamaktadır.

Bildiğiniz gibi gerede.net en çok ziyaret edilen Gerede sitesidir. Yabancı bir kişi Google Arama Motorunu kullanarak "Gerede" kelimesini aradığında karşısına ilk olarak bizim sitemiz çıkmakta ve yabancılar Geredeyi sitemiz aracılığıla tanımaktadırlar.

gerede.net bir ticari amaç taşımamaktadır. Amacı sadece Gerede'yi tanıtmak ve Geredelilerin kaynaşmasını sağlamaktır. Bu site bütün Geredelilere aittir. Yani sizin sitenizdir.

Sitemizi sadece iki kişi yönetmekteyiz. Birimiz sitenin programlanması işini yerine getirirken, diğerimiz bilgileri hazırlamakta ve yazmaktadır. Her ikimiz de kendi işleriyle uğraşmak zorunda olan kişileriz ve siteye ayıracağımız vakit sınırlıdır. Bu nedenle bize haklı olarak yönelttiğiniz eleştirilere ve isteklere cevap verme imkanımız çok fazla olmamaktadır. Sitede yer alan çoğu bilgi ve resimler sadece iki kişinin gayretiyle hazırlamıştır. Bilgileri hazırlamak, siteye koymaktan çok daha fazla zaman almaktadır.

Bu noktada memleketini seven siz Geredelilere ihtiyacımız vardır. İletişim bölümü veya e-posta yolu ile bize bilgi gönderebilirsiniz. Bu bilgileri seve seve sitemizde yayınlarız.

Bizim tespit ettiğimiz ve bize yardımcı olabileceğinizi düşündüğümüz konuların listesi aşağıdadır.

1. Gerede ile ilgili etkinlikler.
2. Gerede ile ilgili haberler.
3. Gerede resimleri.
4. Dericilikle ilgili tüm bilgiler.
5. Köyler hakkında bilgi ve resimler.
6. Gerede ile ilgili yazılar, makaleler.
7. Gerede ile ilgili ulusal basında yer alan haberler.
8. Gerede dışındaki Geredeliler ile ilgili haber ve etkinlikler.
9. Gerede ile ilgili ve sitemizde eksik kalan tüm bilgiler.
10. Sizin önemsediğiniz diğer konular.

Yukarıda bahsedilen konuların Gerede ile ilgili olması, Gerede'yi tanıtma veya Geredelileri kaynaştırma amaçlı olması ve herhangi bir kişi, kurum, kuruluş, siyasi parti veya firmanın amaçlarına hizmet etmemesi gereklidir. Aksi durumda sitede yayınlanmaz.

İlgili kişi, kurum ve kuruluşların bu konuda ilgilerini bekliyoruz.

gerede.net ekibi...


 
www.gerede.net
Gerede Hakkında Herşey
Bu sitede yayınlanan haber, metin, bilgi, yazı ve resimler izin almadan yayınlanamaz. gerede.net hiçbir kişi, kurum veya siyasi görüşün sitesi değildir. Amacımız Gerede ilçemizi tanıtmak ve Geredelileri kaynaştırmaktır.
E-Posta :  haberlesme@gerede.net