19 Eylül 2020 Cumartesi
Daldallı Kombi Teknik Servisi
0 555 545 7058
Kombi bakım, tamir, makine ile petek yıkama hizmetleri.
Üyelik
Sayaçlar
6.710.142 ziyaret.
21 aktif ziyaretçi.
Ferhat ÇETİNOĞLU

BİR DELEGEDENBir genel seçime daha yaklaştık. Milletin seçtiği insanlar yani vekillerimiz birkez daha milletimizin önüne cıkacak. Vatandaşlarımız artık bir şeyin farkına varmalıdır. Bir parti sadece başındaki liderden dolayı oy almamalı. O partinin adayları'da aldığı oya ciddi sekilde etki etmelidir. Doğru , dürüst , seçkin insanları aday gösteren partiler her zaman tabiki bir adım önde olacaklardır. Şu bir gercek ki aday adayı olanlar bu günlerde AKPARTİ'de epey bi fazla , bunların içinde hak edenide var , reklam amacı güdenleri de var . Adaylar için bu konuda temayül yoklaması çok önem kazanmaktadır. Bir aday temayül yoklamasında üst sırada ise bence o aday millet'in vekilli olmayı hak etmiştir. Milletimize hizmet eden ile reklam amacı güdenler bu temayül yoklamalarında ortaya çıkacaktır.
 
Delegelerden oy alan adaylar tabiki diger adaylardan öncelikli düşünülmelidir. Eğer o atılan oyların karşılığı çıkmaz ise insanlarımızda bir soru işareti bırakacaktır. Delegeliğin ve atılan oyların bir şey ifade etmeyecegi anlamına gelecektir. Böyle bir olayda o partiye gönül vermiş insanlar tarafından hoş karşılanmayacak bir durumdur.
 
Şuda bir gercektir ki delegelerden oy alan adaylar genellikle o partide çeşitli görev yapmış insanlardır. Birde partide görev yapmamış insanlar daha az oy alması normal'dir kanısana da varılabilir . Fakat milletimizin vekili olmayı düşünen bir insan muhakkak geçmişte o partiye hizmet etmelidir ki o partiden aday olmayı hak etsin . Siyaset ve parti ile ilişkisi olmayan insanlarda aday olmaktadırlar bence emek harcayan insanlar aday olarak gösterilmelidir. Delegelerin oyları ile üst sıradaki insanlara öncelik verilmesi hem teşkilatlanmaya verilen önemi ortaya çıkaracaktır , hemde aday ve teşkilatın secime daha kuvvetli ve düzenli hazırlanacağı gerçeğini ortaya koyacaktır.
 
Bolumuz milletvekilliği aday adaylığı konusunda cok ciddi bir yarış içindedir. Bütün aday adaylarına başarılar diler sevgi ve saygılarımı sunarım .
 
FERHAT CETİNOĞLU
GEREDE.NET 21-03-2011


DİĞER MAKALELER
Misafir MİKROFON
KANDİLLER Prof Dr. Seyit Mehmet ŞEN
Misafir MİKROFON
CANIM GEREDE - Erol ÖZDEMİR
Yunus Baki KOÇAK
Asker Salavatlama
Misafir MİKROFON
ÖMRÜMDE BİR GEREDE
Dr.Cihan AVAROĞLU
GEREDE’DE ÇOCUK OLMAK
Kazım ÜNLÜOL
Koronoyla Yaşamak
 
www.gerede.net
Gerede Hakkında Herşey
Bu sitede yayınlanan haber, metin, bilgi, yazı ve resimler izin almadan yayınlanamaz. gerede.net hiçbir kişi, kurum veya siyasi görüşün sitesi değildir. Amacımız Gerede ilçemizi tanıtmak ve Geredelileri kaynaştırmaktır.
E-Posta :  haberlesme@gerede.net