20 Eylül 2020 Pazar
Daldallı Kombi Teknik Servisi
0 555 545 7058
Kombi bakım, tamir, makine ile petek yıkama hizmetleri.
Üyelik
Sayaçlar
6.710.728 ziyaret.
16 aktif ziyaretçi.
Ferhat ÇETİNOĞLU

YENİ BİR BAŞLANGIÇDeğerli Hemşerilerim,

 

Yazıma başlamadan önce kısaca sizlere kendimi tanıtmak isterim. Gerede Kayıkiraz köyü 1979 doğumluyum. Ankara'da ikamet etmekteyim. A.İ.B.Ü. Gerede Meslek Yüksek Okulu Otomotiv Bölümü mezunuyum. Gerede'mizde de faaliyet gösteren Has Dekorasyon Paz. Tic. A. Ş.'de çalışmaktayım. Evli ve iki çocuk babasıyım.

           

            Bugün'den itibaren Geredemizin tanıtımı ve Gerede hakkında güncel olayların bilgilerine ulaşma yolunda çok önemli bulduğum gerede.net'de sizler ile beraber olacağım. Sözlerim ve yazılarım hiçbir zaman yıkıcı olmayacaktır. Geredemiz ve vatanımız için ne yazmak gerekirse onu yazmaktır amacım. Yapmacık ve yalakalık yoktur özümde. Ne düşünüyorsam yazacağım tabiî ki özgürüm diye de başkasının özgürlüne dil uzatmayacağım, özümü sözümü kaybetmeyeceğim sizlerle beraber olduğum sürece. Birlik ve beraberliğimize katkıda bulunmak için çalışacağım.

 

            Güzel Geredemiz ve vatanımız için milletimizin her bireyinin üstüne düşen görevler vardır. Bizde üzerimize düşen görevi en küçük bir yalpa yapmadan dost doğru yapacağız. Yarınlara daha güzel bir vatan bırakmak için çalışacağız.

 

            Bu düşünceler ile gerede.net'deki beraberliğimizin hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hak'tan niyaz eder saygılarımı sunarım.

                                                          

20.09.2010 gerede.net

FERHAT ÇETİNOĞLU

 DİĞER MAKALELER
Misafir MİKROFON
KANDİLLER Prof Dr. Seyit Mehmet ŞEN
Misafir MİKROFON
CANIM GEREDE - Erol ÖZDEMİR
Yunus Baki KOÇAK
Asker Salavatlama
Misafir MİKROFON
ÖMRÜMDE BİR GEREDE
Dr.Cihan AVAROĞLU
GEREDE’DE ÇOCUK OLMAK
Kazım ÜNLÜOL
Koronoyla Yaşamak
 
www.gerede.net
Gerede Hakkında Herşey
Bu sitede yayınlanan haber, metin, bilgi, yazı ve resimler izin almadan yayınlanamaz. gerede.net hiçbir kişi, kurum veya siyasi görüşün sitesi değildir. Amacımız Gerede ilçemizi tanıtmak ve Geredelileri kaynaştırmaktır.
E-Posta :  haberlesme@gerede.net