22 Eylül 2020 Salı
Daldallı Kombi Teknik Servisi
0 555 545 7058
Kombi bakım, tamir, makine ile petek yıkama hizmetleri.
Üyelik
Sayaçlar
6.714.957 ziyaret.
27 aktif ziyaretçi.
Kazım ÜNLÜOL

Değerli Okurlarım.Değerli okurlarım.

Kutlu Ramazan ayının son günlerindeyiz. Allah nasip ederse önümüzdeki Cuma günü Ramazan Bayramını idrak edeceğiz. Hepimize hayırlarla nasip olsun.

Bir hafta sonra 24 Haziran'da da Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri için sandık başına gidip, değerlendirmelerini kendi görüş ve düşüncelerimizle yapacağımız adaylar için, oyumuzu kullanarak vatandaşlık görevimizi yerine getirmiş olacağız.

Memleketimizin şu anda içinde bulunduğu siyasi, ekonomik, askeri, fiziki konumu sınır komşularımız ve dünya devletlerinin birçoğu tarafından da önemseniyor. Onlar da Türkiye'deki gelişmeleri  sürekli izliyorlar. Basın yayın organlarında gördüğümüz,  işittiğimiz üzere,  kimi menfaatleri, kimi emelleri için gözlerini ülkemize dikmiş vaziyetteler. Bu nedenle de devletimizin bekası için görev başına gelecek yöneticilerin seçimi oldukça önem arz ediyor. Bu konuda halkımızın sağduyusu her şeye cevap verecektir. Milletimiz, kimsenin tahakkümüne girmeden,  onlar istemeseler de ilelebet varlığını devam ettirecektir.

Seçimlerin her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz birlik beraberlik içinde geçerek, memleketimize hayırlı olması temennisiyle, Ramazan Bayramımızın kutlu günlere açılan kapı olmasını dilerim.

13 Haziran 2018DİĞER MAKALELER
Misafir MİKROFON
KANDİLLER Prof Dr. Seyit Mehmet ŞEN
Misafir MİKROFON
CANIM GEREDE - Erol ÖZDEMİR
Yunus Baki KOÇAK
Asker Salavatlama
Misafir MİKROFON
ÖMRÜMDE BİR GEREDE
Ferhat ÇETİNOĞLU
Merhamet
Dr.Cihan AVAROĞLU
GEREDE’DE ÇOCUK OLMAK
 
www.gerede.net
Gerede Hakkında Herşey
Bu sitede yayınlanan haber, metin, bilgi, yazı ve resimler izin almadan yayınlanamaz. gerede.net hiçbir kişi, kurum veya siyasi görüşün sitesi değildir. Amacımız Gerede ilçemizi tanıtmak ve Geredelileri kaynaştırmaktır.
E-Posta :  haberlesme@gerede.net