20 Eylül 2019 Cuma
Üyelik
Sayaçlar
6.216.421 ziyaret.
110 aktif ziyaretçi.
Kazım ÜNLÜOL

Değerli Hemşehrilerim,Değerli Hemşehrilerim,

Geçen hafta sonu, ülkemizde yaşanan bir gurup şer odağının  devletimize- milletimize darbe girişimini gövdesini siper ederek önleyen tüm memleketsever insanlarımızın gücünü perçinleyen halk iradesi demokrasiye sahip çıkmada dünyaya örnek oldu.

Ülkemizin geçmişte olduğu gibi bir elli yıl daha geride kalmasına sebep olacak karanlık emellerine dur diyen emniyet güçlerimiz, darbe girişimine katılmayıp halkın iradesini öne çıkaran ordu mensuplarımız,  özgürlükçü basınımız, bu safhada tek bir vücut olan siyasilerimiz ve tanklara gövdesi ile karşı duran tüm halkımız bu onurlu davranışları ile bir daha Devlet- Millet olmanın gururunu yaşamıştır.

Şurası unutulmamalıdır ki Türkiye eski Türkiye değil ve halk da eski halk değil. Kimi seçeceğini kimi alaşağı edeceğini oyları ile belirlemesini bilen bir halk var artık.

Cumhuriyetimizde cumhur, isteği dışında bir yönetime boyun eğmeyeceğini ölümü pahasına göstermiştir.

Hiçbir tahrike kapılmadan, vakurla, itidal ve kararlılıkla birlik ortamını sürdürmek de özgür geleceğimizin teminatı olacaktır.

Basireti bağlanmış olanların,  halkın iradesinin kendi isteği dışında yok edilemeyeceğini anladıklarını umuyor, vatanı için şehadet şerbetini içen tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum.

20 Temmuz 2016DİĞER MAKALELER
Misafir MİKROFON
KANDİLLER Prof Dr. Seyit Mehmet ŞEN
Misafir MİKROFON
CANIM GEREDE - Erol ÖZDEMİR
Yunus Baki KOÇAK
Asker Salavatlama
Misafir MİKROFON
ÖMRÜMDE BİR GEREDE
Ferhat ÇETİNOĞLU
Merhamet
Dr.Cihan AVAROĞLU
GEREDE’DE ÇOCUK OLMAK
 
www.gerede.net
Gerede Hakkında Herşey
Bu sitede yayınlanan haber, metin, bilgi, yazı ve resimler izin almadan yayınlanamaz. gerede.net hiçbir kişi, kurum veya siyasi görüşün sitesi değildir. Amacımız Gerede ilçemizi tanıtmak ve Geredelileri kaynaştırmaktır.
E-Posta :  haberlesme@gerede.net