22 Eylül 2020 Salı
Daldallı Kombi Teknik Servisi
0 555 545 7058
Kombi bakım, tamir, makine ile petek yıkama hizmetleri.
Üyelik
Sayaçlar
6.714.827 ziyaret.
16 aktif ziyaretçi.
Kazım ÜNLÜOL

Feneri Böyle SöndüremezsinizRizespor Maçı sonrası dönüşte Fenerbahçe kafilesinin bulunduğu otobüse önce taş atıldığını sonra da kurşunlandığını TV lerden öğrendik. Yine öğrendiğimize göre olay görevlilerce çok yönlü araştırılıyor.

İlk bakışta fanatik bir gurubun saldırısı gibi görünen bu olay inşallah bir takım kendini bilmezin bilinçsizce yaptığı bir hareket olarak ortaya çıkar. Tabii ki bunu savunmuyorum. Böyle bir saldırı kişilerin sapık mazereti ile örtülemez. Kurşunların hedefinin otobüs şoförü olması olayın boyutunu çok daha ileri sonuçlara götürmek üzere yapılmış düşüncesini doğuruyor. Yani işin bu ihtimali, akıl tutulmasının korkunçluğunu gösteriyor.

Meseleleri şiddet ve terörle halletme düşüncesiyle bir takım mihraklara maşa olanlar açıkça akıl tutulmasındadırlar. Sadece yönlendiricilerinin emellerine hizmet etmektedirler.

Bir adliye baskını, sonra bir Emniyet baskınında tetikçi olarak alet olanlar gün geldiğinde sıranın kendilerine geleceğini iyi bilmeliler. Yok biz her şeyi göze aldık diyorlarsa kendileri bilirler. O zaman ha eylemde ölmüşsünüz ha sizi yönlendirenlerce yok edilmişsiniz fark etmez. Gösterdiğiniz nefret bir gün sizi boğacak. Lakin o zaman sizin için yarın olmayacak. Öldürerek adalet sağladığınızı, zafer kazandığınızı sanacaksınız. Halbuki millet düşmanlarının maşası olmaktan öte geçemezsiniz. Ama yine de size yazık. Ne feneri ne ampulü böyle söndüremezsiniz. Bu millet yüzyıllardır her çeşit karmaşanın içinden sıyrılıp var olmayı bildi. Bazen Fener, Bazen Kartal, bazen Aslan, bazen muhalefet bazen iktidar olabiliriz,  ama sonuçta hepimizin bayrağı birdir ve hepimiz birbirimize sıkıca bağlanabiliriz.

Ben Fenerli değilim, ampul de benim için çok önemli değil, benim için birlik önemli, insanımızın memleketin huzuru  için çalışıyor olması önemli, aramızdaki  hainlere göz yummamak önemli. Bunu engellemeye kalkanların bizi birbirimize kırdırmaya çalışanların ekmeğine yağ sürmemek önemli.

Stad teröristlerine, maskelerine sığınan sokak teröristelerine, aramıza sızarak kirli emellerine ulaşmak isteyenlere aman vermeyen birliği yaşamamız dileği ile…DİĞER MAKALELER
Misafir MİKROFON
KANDİLLER Prof Dr. Seyit Mehmet ŞEN
Misafir MİKROFON
CANIM GEREDE - Erol ÖZDEMİR
Yunus Baki KOÇAK
Asker Salavatlama
Misafir MİKROFON
ÖMRÜMDE BİR GEREDE
Ferhat ÇETİNOĞLU
Merhamet
Dr.Cihan AVAROĞLU
GEREDE’DE ÇOCUK OLMAK
 
www.gerede.net
Gerede Hakkında Herşey
Bu sitede yayınlanan haber, metin, bilgi, yazı ve resimler izin almadan yayınlanamaz. gerede.net hiçbir kişi, kurum veya siyasi görüşün sitesi değildir. Amacımız Gerede ilçemizi tanıtmak ve Geredelileri kaynaştırmaktır.
E-Posta :  haberlesme@gerede.net