28 Kasım 2020 Cumartesi
Daldallı Kombi Teknik Servisi
0 555 545 7058
Kombi bakım, tamir, makine ile petek yıkama hizmetleri.
Üyelik
Sayaçlar
6.791.471 ziyaret.
22 aktif ziyaretçi.
Gerede'ye Fakülte Açıldı
Gerede Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Gerede Uygulamalı Bilimler Fakültesi oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayıyla 30.06.2020 Salı günü Resmi Gazete'de yayınlanan kararnameyle; Gerede Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Gerede Uygulamalı Bilimler Fakültesi oldu.

Hali hazırda; Bankacılık ve Finans, Pazarlama ve Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümlerinde toplam 1000 üzeri öğrencinin okuduğu Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu fakülteye dönüştürüldü.

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Mustafa Allar; sosyal medya hesaplarından müjdeyi şu şekilde duyurdu ''Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın imzası ile Resmi Gazete'de yayınlanan, Bolu Milletvekillerimiz Sayın Fehmi Küpçü ve Sayın Arzu Aydın'ın girişimleriyle; Geredemiz için Fakülte hayali gerçek oldu. Daha önce 4 yıllık Gerede Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu olarak açılan okulumuz fakülteye dönüştürülmüştür. Fakülte hayalimizin gerçekleşmesinde büyük emekleri olan Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi'ye, Milletvekillerimiz Sayın Fehmi Küpçü ve Sayın Arzu Aydın'a, AK Parti İlçe Başkanımız Sayın İsmail Çetin'e, Belediye Meclis Üyelerime, YÖK Başkanı Prof. Dr. Sayın M. A Yekta Saraç'a BAİBÜ Rektörü Prof. Dr. Sayın Mustafa Alişarlı'ya ve Üniversitemizin Senatosuna teşekkür ederim. İlçemize hayırlı olsun'' dedi.
  Güncel Haberler
 Yerel
 Gerede Panayırları Bu yıl Yapılamayacak
 Gerede'ye Fakülte Açıldı
 ESENTEPE Tertemiz Sessiz
 M.Saim Bilge’nin bu Hafta canlı yayın konuğu Kemal Üstün
 GERKAV Bülteni 2020 yılı Sayısı Çıktı
 Güncel
 Korona Virüs
 
www.gerede.net
Gerede Hakkında Herşey
Bu sitede yayınlanan haber, metin, bilgi, yazı ve resimler izin almadan yayınlanamaz. gerede.net hiçbir kişi, kurum veya siyasi görüşün sitesi değildir. Amacımız Gerede ilçemizi tanıtmak ve Geredelileri kaynaştırmaktır.
E-Posta :  haberlesme@gerede.net