6 Temmuz 2020 Pazartesi
Daldallı Kombi Teknik Servisi
0 555 545 7058
Kombi bakım, tamir, makine ile petek yıkama hizmetleri.
Üyelik
Sayaçlar
6.601.461 ziyaret.
22 aktif ziyaretçi.
Beşiktaş’ın Gerede Tesisileri Açıldı
Beşiktaş Jimnastik Kulubü ile Esentepe The Sign Otel işbirliği tesisleri 03 Eylül 2019 Salı günü törenle hizmete açıldı.

Beşiktaş'ın Gerede Tesisileri Açıldı

Gerede'de, Beşiktaş Jimnastik Kulubü ile Esentepe The Sign Otel işbirliği tesisleri   03 Eylül 2019 Salı günü törenle hizmete açıldı.

Açılışa; Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğu, Bolu Valisi Ahmet Ümüt, AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, Gerede Kaymakamı Cengis Ünsal, Belediye Başkanı Mustafa Allar, Siyasi Parti temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları mensupları ile birlikte Beşiktaş Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, yönetim kurulu üyeleri Serdal Adalı, Ahmet Kavalcı, Deniz Atalay, Sekan Yazıcıoğlu, Hakan Özköse, Hüseyin Mican, Teknik Direktör Abdullah Avcı katıldılar.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu tesisleşme ile birlikte spordaki gelişmelerle daha çok spor yapan toplum olma yolunda önemli adımlar atıldığını belirterek, Gerede'de Beşiktaş Kulubünün öncülüğünde açılan bu tesisin ve Bolu'ya, ülkemize, spor camiasına hayırlı olmasını temenni etti.

Bolu Valisi Ahmet Ümit spor turizmi için ideal olan Bolu' Beşiktaş'ın Gerede'ye böyle bir tesis kazandırmasından mutlu olduklarını açıkladı.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'da bölgenin spor kampları için ideal bir yer olduğunu, takımların Avrupa'ya gitmemeleri için bu tür tesislerin önemini belirterek, Bolu'da yeni bir tesis daha kurmayı planladıklarını, kayak merkezleri alanında bulunan 35 bin metrekarelik yerlerinde önümüzdeki sezon sadece futbol değil, basketbol, voleybol ve hentbol takımlarının da kamp yapacaklarını söyledi.

Yapılan açılışla birlikte gezilen tesis katılımcılar tarafından beğenildi.
  Güncel Haberler
 Yerel
 ESENTEPE Tertemiz Sessiz
 M.Saim Bilge’nin bu Hafta canlı yayın konuğu Kemal Üstün
 GERKAV Bülteni 2020 yılı Sayısı Çıktı
 Güncel
 Korona Virüs
 
www.gerede.net
Gerede Hakkında Herşey
Bu sitede yayınlanan haber, metin, bilgi, yazı ve resimler izin almadan yayınlanamaz. gerede.net hiçbir kişi, kurum veya siyasi görüşün sitesi değildir. Amacımız Gerede ilçemizi tanıtmak ve Geredelileri kaynaştırmaktır.
E-Posta :  haberlesme@gerede.net