25 Haziran 2018 Pazartesi
Üyelik
Sayaçlar
5.496.963 ziyaret.
69 aktif ziyaretçi.
GİRİŞİMCİLER BELGELERİNİ ALDI
GTSO,DMKA VE BOLU KOSGEB Müdürlüğü İşbirliği ile düzenlenen Uygulamalı girişimcilik eğitimini tamamlayan 30 girişimci belgelerini aldı.

GEREDE'de GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİNİ TAMAMLAYAN 30 GİRİŞİMCİ BELGELERİNİ ALDI
 Gerede Ticaret ve Sanayi Odası, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı ve Bolu Kosgeb Müdürlüğü İşbirliğinde düzenlenen Uygulamalı girişimcilik eğitimini tamamlayan 30 genç ve kadın girişimci belgelerini aldı.
 Gerede Ticaret ve Sanayi Odası M.Rifat Hisarcıklıoğlu Konferans salonunda düzenlenen Dış Ticaret Eğitim Semineri programında Geredetso Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Muharrem Kazan,Meclis Başkan yardımcısı Burhan Demirses,Ekonomi Bakanlığı Uzmanları,İstanbul İhracatçılar Birliği Uzmanları tarafından takdim edilen belgeler sonrası kursiyerler belgelerini ihracat ve ithalatın anlatıldığı bir programda almalarının kendilerince daha bir anlamlı olduklarını inşallah işkadını ve işadamı olarak ekonomiye dahil olduklarında en büyük ideallerinin ihracat yapmak olduklarını dile getirdiler
Gençler, bayanlar yeni bir iş fikriniz mi var? Ya da bayilik, franchise mı alacaksınız? KOSGEB Girişimcilik Destek Programı tam size göre. Yeni kuracağınız iş yerinizin kuruluş giderleri, makine teçhizat giderleri ve işletme giderleri KOSGEB desteği ile 50.000 TL hibe 100.000 TL faizsiz kredi şeklinde destekleniyor.
Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Kursu Müracaatı ve KOSGEB Hibe Şartları Kosgeb tarafından girişimciler için özel olarak hazırlanmış destek programları imkanlarından yararlanabilmek için Uygulamalı Girişimcilik Eğitiminin alınması gerekiyor.
 Kadın Girişimciler İçin KOSGEB Hibe Kredisi Avantajı
Kendi işini kurarak kendi işyerine patronluk yapmak isteyen kadın girişimciler devletin sağlamış olduğu hibe destek programlarından engelli olanlar, gazi olanlar ve şehit yakını olanlar haricinde daha fazla avantajlı olarak yararlanma imkanına sahip oluyorlar. Devlet, diğer pek çok konuda olduğu gibi kosgeb hibe kredi olanağında da destek sağlıyor. Özellikle ev hanımlarının iş yeri kurma çabalarına özendirici imtiyazlar sağlamakta ve diğer girişimcilere nazaran %20 daha avantajlı yararlanma imkanı veriyor.
  Güncel Haberler
 Yerel
 GTSO- BOLU İŞKUR Girişimcilik Eğitimi
 Yağmur Gerede'yi Kısa Süre Esir Aldı
 Girişimciler Eğitime Hazır Olun.
 2018 Yılı GERKAV Dergisi Tamamlandı
 Gerkav Dergisi Haziran’da Çıkıyor
 GTSO'da KOBİGEL-KOBİ GELİŞİM DESTEĞİ VE YENİ KOSGEB DESTEKLERİ BİLGİLENDİRİLDİ.
 Halk Eğitimi Merkezi Yıl Sonu Sergileri Başlıyor
 Gerede Ticaret ve Sanayi Odası'nın Meslek ve Meclis üyeleri seçimleri 5 Nisan 2018 de yapıldı.
 KERMESE DAVET
 GEREDE TSO 5 YILDIZLI ODA OLDU.
 GİRİŞİMCİLER BELGELERİNİ ALDI
 Süt Sığırı Yetiştiriciliği kursunu kaçırmayın
 Gerede Halk Eğitimi Merkezi 12 Okuma-Yazma Kursu Açtı
 EDS ler çalışmaya başladı
 "Ömrümde Bir Gerede"
 ANILAR
 Kratya'nın Gülleri
 Güncel
 Bir Hemşerimiz Daha Örnek Oldu
 "İyilik Yolunda Uzaklar Yakın" a Türkiye Yazarlar Birliği'nden Ödül
 Hemşehrimiz Yakup Evirgen'den Akit TV'de Bilgilendirme
 2018 YILLIK İŞLETME CETVELLERİ VE SANAYİ SİCİL BELEGESİ VİZE İŞLEMLERİ İLİŞKİN DUYURU
 "İyilik Yolunda Uzaklar Yakın" a Türkiye Yazarlar Birliği'nden birincilik geldi.
 SKY ROAD’ da Bir GEREDELİ
 “İyilik Yolunda Uzaklar Yakın 1”
 
www.gerede.net
Gerede Hakkında Herşey
Bu sitede yayınlanan haber, metin, bilgi, yazı ve resimler izin almadan yayınlanamaz. gerede.net hiçbir kişi, kurum veya siyasi görüşün sitesi değildir. Amacımız Gerede ilçemizi tanıtmak ve Geredelileri kaynaştırmaktır.
E-Posta :  haberlesme@gerede.net