22 Kasım 2017 Çarşamba
Üyelik
Sayaçlar
5.062.690 ziyaret.
31 aktif ziyaretçi.
GEREDE'de BİRLİK HAREKETİ
Gerede Kültür Sosyal Yardımlaşma Derneği Gerede'de Birlik Hareketi adıyla tüm hemşerilerimizi birlik ve baraberliğe çağırıyor.


GEREDE'de BİRLİK HAREKETİ

Gerede Kültür Sosyal ve Yardımlaşma Derneği, kültür, dayanışma ve yardımlaşma derneğidir. Dayanışmamızın ana hedefi ayrımcılık ve ötekileştirmeye karşıdır. Hiç kimse hiç bir neden ile ayrımcılığa maruz kalmamalıdır. Bizler burada farklı gelir düzeylerinde, farklı eğitim seviyelerinde, farklı meslek guruplarında, farklı siyasi eğilimlerde insanların bu farklılıklarını bir zenginlik olarak görerek bir araya geldiği bir topluluk olmak hedefimiz olmalı bu gerçekten göz kamaştırıcı olacaktır. Gelişimimizin önündeki engeller sosyal bir realite gibi hepimizin belleğinde yer ettiği bir zeminde bir avuç insanın tutkuyla oluşturduğu dalganın geldiği nokta, bütün Geredeli Hemşerilerimiz için bir iftihar Tablosu olmalıdır. Bunun önünde kim varsa bunun hesabı sorulmalıdır. Daha şeffaf daha güzel ancak birlik ve beraberlik içinde olur. Birliğimizi bozmadan Gerede Kültür Sosyal Yardımlaşma Derneğine hep beraber sahip çıkalım...

Gerede de Birlik hareketi Geredeliler derneğine üye olan olmayan Gerede'miz için ben de varım diyen bütün hemşerilerine açıktır. Bu hareketin amacı Gerede Derneğinde birliği sağlamak, hiç bir grubu ve kişiyi hiç bir neden ile ayrımcılığa maruz kalmasını önlemek, Dernek üyeleri arasında iletişim yardımlaşma ve dayanışmayı tesis edip bunların devamlılığını sağlayarak sosyal alanda kaynaşmış bir birlik kurmak, her ne koşulda olursa olsun Sevgi, Saygı, Birlik ve Beraberliği tesis etmek ve bu birliği devam ettirmektir.

Gerede de Birlik Hareketi hiç bir zaman siyasi bir hareket olmayacaktır. Bütün hemşerilerimizi kucaklayacak Gerede Kültür Sosyal Yardımlaşma Derneğinin Genel Kurulunda GEREDE'de BİRLİK HAREKETİ olarak ortak aday desteklenecek ve bu adayın Gerede Kültür Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı olması için gerekli çaba gösterilecektir.

Bu Hareket GEREDE'de BİRLİK HAREKETİ'dir. Bütün Geredeli Hemşerilerimizi aynı Çatı altında tutma hareketidir. 7 den 77 yaşına kadar Bütün Geredeli Hemşehrilerimizi bu harekete destek olmalarını canı gönülden ister saygılarımızı sunarız...

GEREDE'de BİRLİK HAREKETİ


Bilgi:Ferhat Çetinoğlu  Güncel Haberler
 Yerel
 50. Yılda Yeniden Okullarında Buluştular.
 EDS ler çalışmaya başladı
 GEREDE'de BİRLİK HAREKETİ
 Genç Memur-Sen Genel Merkezine Geredeli Atandı
 Bolu Tekke Barajında Çalışmalar Bütün Hızıyla Devam Ediyor.
 Gerede Ceza ve İnfaz Kurumları İçin Ödenek Çıktı.
  Köşe Yazarımız Ferhat Çetinoğlu’ndan Gerede FM ziyareti.
 "GELECEK"
 "Ömrümde Bir Gerede"
 ANILAR
 Kratya'nın Gülleri
 Grand Tepe Hotel Açıldı
 Güncel
 Kar Geldi
 Şehidimizi Uğurladık.
 Şehidimiz Var
 “İyilik Yolunda Uzaklar Yakın 1”
 Ahmet Yaman Turkcell Marka ve Pazarlama İletişimi Direktörü Oldu
  ŞEHİT, HARP VE VAZİFE MALULLERİNİN ÇOCUKLARINA EĞİTİM VE ÖĞRETİM YARDIMI
 İşimiz Bidat ve Hurafelere mi Kaldı?
 Geredeli hemşehrimiz İsmail ALPTEKİN Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı oldu.
 Geredeli hemşehrimiz Yakup Evirgen Askeri Fabrikalar Genel Müdür Yardımcılığına atandı
 
www.gerede.net
Gerede Hakkında Herşey
Bu sitede yayınlanan haber, metin, bilgi, yazı ve resimler izin almadan yayınlanamaz. gerede.net hiçbir kişi, kurum veya siyasi görüşün sitesi değildir. Amacımız Gerede ilçemizi tanıtmak ve Geredelileri kaynaştırmaktır.
E-Posta :  haberlesme@gerede.net