20 Ocak 2018 Cumartesi
Üyelik
Sayaçlar
5.162.882 ziyaret.
31 aktif ziyaretçi.
Gerede İmam Hatip Lisesi 50. Yıl için hazırlanıyor
Gerede İmam Hatip Lisesi okul müdürlüğü okulun kuruluşunun 50. yılında, "Dede-Torun Birarada" duyurusu ile bütün dönem öğrencilerini bir araya getirmeyi planlıyor.

Gerede İmam Hatip Lisesi kuruluşunun 50. yılında tüm öğretmen ve öğrencileri 5 Kasım 2017 Pazar günü saat 11.00 de yapılacak buluşmaya bekleniyor.

50. kuruluş yılı nedeniyle organize edilen buluşma proğramının birinci bölümü  20.10.2017 Cuma günü saat 14.00'de yapılması planlanan "Dede - Torun Birarada" uygulaması ile başlayacak.


"1967den 2017 ye, Okulumuzun kuruluşunun "50. Yılı  Kutlama Proğramları" kapsamında sizleri oğul ve torunlarınızla  yarım asırlık çınarın altında; sınıflarımızda buluşturmak istiyoruz. Uzun bir aradan sonra yeniden bu kutlu çatı altında eski hocalarımızla  ders yapmaya ne dersiniz?

Eğer mezun olduğunuz okulunuz Gerede İmam Hatip Lisemize vakit   ayırabilirseniz  20/10/2017 Cuma saat 14:00 de Dede-Torun sizi okulumuza bekliyoruz. 

 

Katılımınız biz ve öğrencilerimize  şevk verecektir.

    Selam ve muhabbetlerimizle. "                

 

    Abdurrrahman USLU

    Okul  Müdürü
  Güncel Haberler
 Yerel
 EDS ler çalışmaya başladı
 "Ömrümde Bir Gerede"
 ANILAR
 Kratya'nın Gülleri
 Güncel
 "İyilik Yolunda Uzaklar Yakın" a Türkiye Yazarlar Birliği'nden birincilik geldi.
 SKY ROAD’ da Bir GEREDELİ
 “İyilik Yolunda Uzaklar Yakın 1”
 
www.gerede.net
Gerede Hakkında Herşey
Bu sitede yayınlanan haber, metin, bilgi, yazı ve resimler izin almadan yayınlanamaz. gerede.net hiçbir kişi, kurum veya siyasi görüşün sitesi değildir. Amacımız Gerede ilçemizi tanıtmak ve Geredelileri kaynaştırmaktır.
E-Posta :  haberlesme@gerede.net