23 Mart 2018 Cuma
Üyelik
Sayaçlar
5.298.157 ziyaret.
36 aktif ziyaretçi.
Bolu Federasyonu Başkanı Yakup EVİRGEN’in bütün Bolu’lu hemşerilerine müjdesi var..
Gazetemiz Yazarı Ferhat Çetinoğlu Ankara'da Şehir Gazetesi Yayın Yönetmeni Hüseyin Akın'la hemşehrilerimizi ziyaret ediyor.

Kayılı Ziyaretlere Devam Ediyor ..

Köşe yazarımız Kayı Kiraz Köylü Ferhat ÇETİNOĞLU,  Ankara'da Şehir gazetesi ile beraber Gerede'li hemşerilerini ziyaret ediyor. Son olarak Bolu Federasyonu Başkanı Yakup EVİRGEN'i ziyaret ederek çeşitli konularda görüşlerini aldı.  Daha önce Mamak Belediye Başkanı Mesut AKGUL ve Gerede Kültür Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Cafer ALAGÖZ 'de ziyaret edilmişti.

Ankara Şehir Gazetesi yayın yönetmeni Hüseyin AKIN ile Köşe yazarımız Ferhat ÇETİNOĞLU'nun  Bolu Federasyonu Başkanı Yakup EVİRGEN'le  geçtiğimiz pazar günü gerçekleşen ziyaretinde Şehir Gazetesi yayın yönetmeni Hüseyin AKIN Ankara Şehir Gazetesi hakkında Federasyon başkanına bilgi verdi.

Bolu Federasyonu Başkanı Yakup EVİRGEN'in bütün Bolu'lu hemşerilerine müjdesi var..

Federasyon Başkanı Bolu Federasyonu Merkezinin İnşaatının devam ettiğini ve yakın bir zamanda faaliyete geçeceğini burada Bolu Federasyonuna bağlı bütün derneklerin bir çatı altında toplanacağını söyledi. Merkezin iki ayrı bölümden oluştuğunu bir bölümde idari kısımların olduğunu diğer bölümde ise 100 kişilik genel amaçlı toplantı salonunun olduğunu, Merkezin önünde yeşil alanlar içinde havuza yakın etkinlik yapılmasına uygun bir konumda olduğunu söyledi. Federasyon Merkezinden bütün Bolu'lu hemşerilerimizin faydalanabileceği aktif bir tesisin olacağını Başkent Ankara'mızın merkezi bir konumu olan Ulus Gençlik parkı içinde faaliyete geçeceğini açıkladı. 

Bolu Federasyonu Genel Merkezi hakkında geniş bilgi veren Yakup EVİRGEN böyle bir projenin bütün Bolu'lu Hemşerilerimizin ve özellikle Ankara'da yükseköğrenim gören öğrenci ve Başkentte ikamet eden Bolu'lu hemşerilerimizin hizmetinde olacağını açıkladı.

Yeni bir dergi için de fikir alışverişinin yapıldığı ziyaretin sonunda Ferhat ÇETİNOĞLU editörlüğünü yaptığı dönemin Geredem ve Gerede dergilerini taktım etti. Ziyaret Hatıra fotoğrafı ile son buldu.
  Güncel Haberler
 Yerel
 GİRİŞİMCİLER BELGELERİNİ ALDI
 Süt Sığırı Yetiştiriciliği kursunu kaçırmayın
 Gerede Halk Eğitimi Merkezi 12 Okuma-Yazma Kursu Açtı
 Kayakçılarımız Ağrıdan Başarıyla döndü
 EDS ler çalışmaya başladı
 "Ömrümde Bir Gerede"
 ANILAR
 Kratya'nın Gülleri
 Spor
 K1 Ligi 2. Ayak yarışmaları Gerede Arkut'ta yapıldı.
 Güncel
 SEÇİM SÜRECİ BAŞLIYOR.
 Dış Ticaret Eğitim Semineri
 Ayşenur Duman 23. Kış Olimpiyatları
 2018 YILLIK İŞLETME CETVELLERİ VE SANAYİ SİCİL BELEGESİ VİZE İŞLEMLERİ İLİŞKİN DUYURU
 2018 YILI SATIŞ BELGESİ SÜRE UZATIM İŞLEMİNE İLİŞKİN DUYURU
 GEREDE’NİN GURURU AYŞENUR KORE YOLCUSU
 "İyilik Yolunda Uzaklar Yakın" a Türkiye Yazarlar Birliği'nden birincilik geldi.
 SKY ROAD’ da Bir GEREDELİ
 “İyilik Yolunda Uzaklar Yakın 1”
 
www.gerede.net
Gerede Hakkında Herşey
Bu sitede yayınlanan haber, metin, bilgi, yazı ve resimler izin almadan yayınlanamaz. gerede.net hiçbir kişi, kurum veya siyasi görüşün sitesi değildir. Amacımız Gerede ilçemizi tanıtmak ve Geredelileri kaynaştırmaktır.
E-Posta :  haberlesme@gerede.net