25 Mayıs 2018 Cuma
Üyelik
Sayaçlar
5.433.776 ziyaret.
74 aktif ziyaretçi.
Kayı Boyundan Geredeli Hemşehrilerine Tam Destek
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN Gerede Kültür Sosyal ve Yardımlaşma Derneğinin düzenlediği Gaziler Gecesine telefonla canlı bağlantı yaptı.

Son aylarda adını sıkça  duyuran Kayı Boyu 10 Nisan Pazartesi aksami Cemil Meriç Kültür Merkezide Gerede Kültür Sosyal ve Yardımlaşma Derneğinin düzenlemiş olduğu 15 Temmuz Gaziler ile buluşma Gecesi programina yoğun bir katılım sağlayarak her zaman her ortamda hemşerilerine destek olduğunu gösterdi. 

Gerede KayiKiraz Köyü Gençleri Kayi Boyu daha önce Geredespor - Pursaklar Spor maçına da yoğun bir katılım ile kendisinden söz ettirmisti.  Kayı Boyu 15 Temmuz şehitler ve gaziler programına da yine yoğun bir katılım sağladı.  Kayı Boyu gençlerinin  bu birlikteliği Gerede de bir çok köye örnek teşkil ediyor.

15 TEMMUZ GAZİLERİMİZ  ile GEREDELİLER  buluşması programına  Sayın CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN canlı  bağlanarak Geredelilere Gazilerimize selamlarını  iletti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Geredelilere hitabında şu ifadeler yer aldı; "Geredeliler her zaman yanımızda yer aldı ve bundan sonrada yanımızda yer alacaklarına inanıyorum. Yapılacak olan halk oylamasında özellikle Geredelilerin işi sıkı tutarak sandıkların patlatılmasını, Ankara'daki Geredelilerin ise oyları ile bunu Ankara'ya yansıtmasını sağlayacaklarına inanıyorum. Programa katılan tüm kardeşlerime selam ve saygılarımı sunuyorum. 16 Nisan Pazar gününün ülkemiz için birlik, dirlik ve beraberlik içinde olmasını diliyorum" dedi.

Memleket sevdalıları bir araya geliyor...! Sloganı  ile organize olunan program  15 temmuz Gazilerimizin  konuşmaları ile son buldu...
  Güncel Haberler
 Yerel
 Gerkav Dergisi Haziran’da Çıkıyor
 GTSO'da KOBİGEL-KOBİ GELİŞİM DESTEĞİ VE YENİ KOSGEB DESTEKLERİ BİLGİLENDİRİLDİ.
 Halk Eğitimi Merkezi Yıl Sonu Sergileri Başlıyor
 Gerede Ticaret ve Sanayi Odası'nın Meslek ve Meclis üyeleri seçimleri 5 Nisan 2018 de yapıldı.
 KERMESE DAVET
 GEREDE TSO 5 YILDIZLI ODA OLDU.
 GİRİŞİMCİLER BELGELERİNİ ALDI
 Süt Sığırı Yetiştiriciliği kursunu kaçırmayın
 Gerede Halk Eğitimi Merkezi 12 Okuma-Yazma Kursu Açtı
 EDS ler çalışmaya başladı
 "Ömrümde Bir Gerede"
 ANILAR
 Kratya'nın Gülleri
 Güncel
 Bir Hemşerimiz Daha Örnek Oldu
 "İyilik Yolunda Uzaklar Yakın" a Türkiye Yazarlar Birliği'nden Ödül
 Hemşehrimiz Yakup Evirgen'den Akit TV'de Bilgilendirme
 2018 YILLIK İŞLETME CETVELLERİ VE SANAYİ SİCİL BELEGESİ VİZE İŞLEMLERİ İLİŞKİN DUYURU
 "İyilik Yolunda Uzaklar Yakın" a Türkiye Yazarlar Birliği'nden birincilik geldi.
 SKY ROAD’ da Bir GEREDELİ
 “İyilik Yolunda Uzaklar Yakın 1”
 
www.gerede.net
Gerede Hakkında Herşey
Bu sitede yayınlanan haber, metin, bilgi, yazı ve resimler izin almadan yayınlanamaz. gerede.net hiçbir kişi, kurum veya siyasi görüşün sitesi değildir. Amacımız Gerede ilçemizi tanıtmak ve Geredelileri kaynaştırmaktır.
E-Posta :  haberlesme@gerede.net